lgk
pl
pgk
ciagnik
O firmie
Usługi
Partnerzy
Jakość i Środowisko
Kontakt
Praca
lspliter

Usługi

Transport zagraniczny
Transport krajowy
Transport specjalistyczny
Magazynowanie

Transport krajowy

   Jednym z głównych obszarów działalności firmy Kenig Spedition jest transport krajowy i spedycja. Jest on w głównej mierze oparty na naszej długoletniej współpracy z firmą IKEA, na obsługę której na terenie kraju posiadamy wyłączność. Z tego też względu trzon naszej floty został skierowany do obsługi tego strategicznego Klienta. Mniejsze środki zostały przeznaczone do zapewnienia dystrybucji krajowej firmie PROFINE – producentowi profili okiennych .

   Nasz transport krajowy nie ogranicza się tylko do współpracy z naszymi strategicznymi Klientami. Nasz wysokiej jakości tabor daje możliwość podejmowania ładunków standardowych na terenie całego kraju. W tej dziedzinie współpracujemy z kilkoma firmami spedycyjnymi i transportowymi. Poza tym mamy możliwość oferowania ładunków innym przewoźnikom. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z nowymi firmami.

Tabor krajowy

    Do obsługi transportów krajowych skierowaliśmy
  • 70 ciągników marki RENAULT PREMIUM
  • 15 ciągników marki RENAULT MAGNUM
  • 85 naczep typu plandeki o długości 13,6 m, zdolne pomieścić 80 m³ ładunku
  • 3 naczepy plandeki typu „firanka” o długości 13,6 m, zdolne pomieścić 80 m³ ładunku. Są one głównie przeznaczone do przewozu profili okiennych
stopka